Menu

http://rybnikbenatky.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/uvodni.rybnik1gk-is-87.jpglink

Content

Soutěž o Benátského krále 2018

Přihlaste se do soutěže o Benátského krále. Jedná se o třetí ročník soutěže jednotlivců v rybolovu udicí. Závody budou probíhat během celé sezóny 2018 a to vyřazovacím způsobem muže proti muži!!!

   Do soutěže se lze přihlásit osobně u správce rybníka, telefonicky na čísle 777699147, nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Zápis závodníka do sotěže stojí 400kč. V této ceně je poplatek za první a druhý souboj. Těm, kteří vypadnou v prvním kole bude vráceno 200kč. Postupující za každý další souboj zaplatí 200kč. Z tohoto souboje postupuje do dalšího kola pouze jeden závodící. Vyřazený se se soutěží bohužel rozloučí. Po uzavření prezentace bude sestaven soutěžní "pavouk" a soutěž bude probíhat systémem play off až do finále. Uzávěrka přihlášek bude 14.4.2017 nebo do naplnění kapacity 32 závodících. První kolo lze odstartovat ihned po zveřejnění soutěžního "pavouka" 1.4.2018.  

   Jednotlivé souboje se budou konat na Rybníku Benátky za účasti pořadatele nebo i bez něj. Soutěžní termín si dohodnou závodící mezi sebou. Vyjímečně se lze se správcem dohodnout i jinak. Pokud se soutěžící nedohodnou, výhra připadne v poslední možný termín ve prospěch závodníka, který prokáže vůli nebo účast. V případě neúčasti obou závodníků, vyhrazuje si správce právo, losovat jakýmkoli způsobem postupujícího. Jednotlivé postupy a výsledky soubojů budou zveřejněny na webu a na plachtě u rybníku.

  Soutěžící smí lovit na jeden prut a jeden návazec, technikou plavaná, feeder, položená. Doba lovu je stanovena na čtyři hodiny. Tato doba bude rozdělena na dva poločasy. Ve třicetiminutové poločasové pauze si mezi sebou soutěžící vymění pozice. Rybolovné místa si před zahájením vyberou závodníci navzájem a poté budou mít před závodem dvacet minut na přípravu místa. Jednotlivá kola budou veřejná a za běžného provozu rybníku. Pokud si soutěžící dohodnou jiná pravidla, upozorní na tuto skutečnost správce. Tomu pak pouze oznámí výsledek souboje. Nezávodící můžou příjít a povzbudit, či odkoukat techniku a strategii svých "potenciálních" soupeřů.

   Vítěz souboje bude ten, kdo nasbírá větší počet bodů. U Kapra, Amura a Lína bude bodován 1cm=3body. U ryb ostatních 1cm=1bod. Měření bude v průběhu lovu provádět správce, nebo jiný pořadatel. Pokud si soutěžící dohodnou jiná pravidla, upozorní na tuto skutečnost správce. Tomu pak pouze oznámí výsledek souboje

   Za jednotlivá vítěztví v jednotlivých kolech si vítězové odnesou dobrý pocit, čest a slávu. První čtyři závodníci celkového pořadí (úcastníci malého finále o třetí místo a  účastníci finále) si odnesou věcné, finanční a upomínkové ceny, dle počtu přihlášených účastníkú a možností pořadatele.

  Mimo výše uvedené pravidla se soutěž bude odvíjet se vší slušnosti, v duchu fair play a v souladu s místním rybářským řádem. V této soutěži není dovoleno soutěžícím ponechat si ulovené ryby. Ty musí být po přeměření co nejdříve navráceny do rybníka. 

Počet startujících je omezen na 32. Při plné registraci bude rozhodovat pořadí při přihlášení a samozřejmě úhrada startovného. Jistotu startu mají pouze závodníci, kteří jsou přihlášení a mají zaplacené startovné

 

Soutěžní pavouk

1                   Michal Navrátil P 17
2 Patrik Šebesta P                  Petr Kaluža 18
                       
3                     19
4                   Břeťa Vicher P 20
                       
5 Radim Kasalík P                 Radim Novák  21
6 Jakub Tomis P                   22
                       
7 Jakub Klimek P                 Tomáš Huser P 23
8 Tomáš Tichý P                  Daniel Kala 24
                       
9                   Ondra Schneider  25
10 Jirka Schneider                  Kamil Mihalík  26
                       
11                     27
12                    Luděk Žák 28
                       
13 René Valečko P                  Lukáš Kala 29
14                   Filip Holubek 30
                       
15                     31
16                    Milan Sládek 32

 

Ranking English Bookmakers Artbetting.net
Ламперия от ЕМСИЕН-3
Дюшеме от emsien3.com
Color I Color II Color III