Menu

http://rybnikbenatky.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/uvodni.rybnik1gk-is-87.jpglink

Content

Soutěž o Benátského krále 2020

Přihlaste se do soutěže o Benátského krále. Jedná se o čtvrtý ročník soutěže jednotlivců v rybolovu udicí. Závody budou probíhat během celé sezóny 2019 a to vyřazovacím způsobem muže proti muži!!!

   Do soutěže se lze přihlásit osobně u správce rybníka, telefonicky na čísle 777699147, nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Jedná se vyřazovací soutěž, kde vítěz postupuje do dalších bojů. Vyřazený se se soutěží bohužel rozloučí. Po uzavření prezentace bude sestaven soutěžní "pavouk" a soutěž bude probíhat systémem play off až do finále. Uzávěrka přihlášek bude 4.4.2020 nebo do naplnění kapacity. První kolo lze odstartovat ihned po zveřejnění soutěžního "pavouka" 5.4.2020.  

   Jednotlivé souboje se budou konat na Rybníku Benátky za účasti pořadatele nebo i bez něj. Soutěžní termín si dohodnou závodící mezi sebou. Vyjímečně se lze se správcem dohodnout i jinak. Pokud se soutěžící nedohodnou, výhra připadne v poslední možný termín ve prospěch závodníka, který prokáže vůli nebo účast. V případě neúčasti obou závodníků, vyhrazuje si správce právo, losovat jakýmkoli způsobem postupujícího. Jednotlivé postupy a výsledky soubojů budou zveřejněny na webu a na plachtě u rybníku.

 V tomto roce bude soutěž rozdělěna na dvě poloviny- Benátský Princ a Benátský Kaprál. Soutěže budou probíhat souběžně a kdo by chtěl pomýšlet na titul Benátského krále, měl by se účastnit obou částí, aby tak zvýšil šance na postup do finále. Benátský Princ je soutěž s pravidly stejnými jako se soutěžilo v letech minulých. Benátský kaprál bude s obdobnými pravidly, jen čas lovu bude dva krát tři hodiny a do výsledku bude započítávána pouze váha kapra a amura. Za každý postup v obou soutěžích se bude závodníkům započítávat jeden bod. Body v obou soutěžích se bude sčítat. Po ukončení obou soutěží se vytvoří finálová skupina čtyř závodníků, která získala největší počet bodů v obou soutěžích. Pokud nastane rovnost bodů u více závodníku, může do finále postoupit i více než čtyři lidé. Ti se utkají o titul Benátského krále. Soutěžit se bude tak dlouho, dokud někdo s této skupiny nezíská dva body za vítěztvi ve finálových závodech. Finálové závody se budou střídat ve vzoru prince a kaprála. O typu prvního finále rozhodne los.  Startovné je stanoveno 800kč za prince a 800 za kaprála, přičemž se startovné vypadnuvším závodníkům bude vracet podle toho ve kterém kole vypadnou. Cena každého kola je stanovena na 200kč. Finálové kola budou také po 200kč a budou hrazeny vždy před finálovým závodem. Pro první tři prince a kaprály budou připraveny poháry a 500kč. Za postup do finále bude rovněž 500kč. Za vítěztvi ve finále bude pohár, 1000kč a zvěčnění na putovním poháru . Dle možnosti pořadatele a sponzorů budou vítězům darovány i věcné ceny.

 

Benátský princ: Soutěžící smí lovit na jeden prut a jeden návazec, technikou plavaná, feeder, položená. Doba lovu je stanovena na čtyři hodiny. Tato doba bude rozdělena na dva poločasy. Ve třicetiminutové poločasové pauze si mezi sebou soutěžící vymění pozice. Rybolovné místa si před zahájením vyberou závodníci navzájem a poté budou mít před závodem dvacet minut na přípravu místa. Jednotlivá kola budou veřejná a za běžného provozu rybníku. Pokud si soutěžící dohodnou jiná pravidla, upozorní na tuto skutečnost správce. Tomu pak pouze oznámí výsledek souboje. Nezávodící můžou příjít a povzbudit, či odkoukat techniku a strategii svých "potenciálních" soupeřů.

   Vítěz souboje bude ten, kdo nasbírá větší počet bodů. U Kapra, Amura a Lína bude bodován 1cm=3body. U ryb ostatních 1cm=1bod. Měření bude v průběhu lovu provádět správce, nebo jiný pořadatel. Pokud si soutěžící dohodnou jiná pravidla, upozorní na tuto skutečnost správce. Tomu pak pouze oznámí výsledek souboje

 

Benátský kaprál: Soutěžící smí lovit na dva pruty s jedením návazcem, technikou plavaná, feeder, položená. Doba lovu je stanovena na šest hodin. Místa si soutěžící vybírají sami. Jednotlivá kola budou veřejná a za běžného provozu rybníku. Pokud si soutěžící dohodnou jiná pravidla, upozorní na tuto skutečnost správce. Tomu pak pouze oznámí výsledek souboje. Nezávodící můžou příjít a povzbudit, či odkoukat techniku a strategii svých "potenciálních" soupeřů.

 

   Vítěz souboje bude ten, kdo nasbírá větší váhu uloveného  Kapra, Amura.Vážení bude v průběhu lovu provádět správce, jiný pořadatel nebo soutěžící sami sobě. Pokud si soutěžící dohodnou jiná pravidla, upozorní na tuto skutečnost správce. Tomu pak pouze oznámí výsledek souboje

 

   Za jednotlivá vítěztví v jednotlivých kolech si vítězové odnesou dobrý pocit, čest a slávu a hlavně jeden bod do finálové soutěže o benátského krále. 

  Mimo výše uvedené pravidla se soutěž bude odvíjet se vší slušnosti, v duchu fair play a v souladu s místním rybářským řádem. V této soutěži není dovoleno soutěžícím ponechat si ulovené ryby. Ty musí být po přeměření co nejdříve navráceny do rybníka. 

Počet startujících je omezen na dvakrát šestnáct. Při plné registraci bude rozhodovat pořadí při přihlášení a samozřejmě úhrada startovného. Jistotu startu mají pouze závodníci, kteří jsou přihlášení a mají zaplacené startovné. 

 

Soupis startujících:

1.

 

Ranking English Bookmakers Artbetting.net
Ламперия от ЕМСИЕН-3
Дюшеме от emsien3.com
Color I Color II Color III