Menu

http://rybnikbenatky.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/uvodni.rybnik1gk-is-87.jpglink

Content

Závodní sezóna 2017

Závod v lovu dravců na rybníku Jaroslav v Moravském Berouně 28.10.2017

Povedlo se chytit dvě štičky. S velkým štěstím to stačilo na třetí místo. 

 

 

Padesátihodinový závod týmů v lovu kaprů  Rybník Jaroslav v Moravském Berouně 

   Dne .... jsme s Tomášem Tichým vyrazili na nově otevřený soukromý revír Rybník Jaroslav. Týden předem jsme zde absolvovali trénink v podobě krátkého závodu. Zde jsme absolutně vyhořeli a nechytli jsme ani rybku. Trochu se smýšenými pocity jsme soutěž zahájili a nestačili jsme se divit. Hned po začátku přišli první záběry. První bodovaná ryba, hned po ní vypnutá, a hned potom jízda do prázdna. Celkově braly ryby velmi málo. Každý kilogram měl obrovskou cenu. Tomáš potom postupně přidával úlovky. V průběhu závodu jsme se střídali s dvěma týmy na podiových umístěních. Poslední ráno před rozedněním jsem na Tomův prut zdolal kapříka a doufal jsem, že už jsme první. Po rozednění zjišťujeme, že kolegům na sektoru jedna se v noci pár úlovků povedlo. Nervózně jsme začali vymýšlet a upravovat strategii. Kolem osmé ráno Tomáš při zdolávání kapra zapletl vlasce mých prutů, které navíc uvázly. Cená ryba zůstala uvězněná pár metrů před podběrákem. Rychlá koupel v -2 C vše vyřešila. Soupeři opět kontrovali. Chybělo nám pár gramů. Půl hodiny před koncem zdolávám dalšího kapra, ale soupeři opět kontrujou. Dovídáme se, že nám chybí necelé kilo. Do konce soutěže chybí asi osm minut a oba tupě zíráme na signalizátory. Tomášova brzda se rozhrčí a my jen nevěřícně koukáme. Z šoku nás probere zvolání ze sousedního sektoru "mám vám tu rybu jít zaseknout?" Tomáš zvedá prut a po chvíli je na podložce největší ryba závodu. Konec byl jako ze snu. Děkuji Tomášovi za krásný závod s výborným koncem, adrenalin a super chvíle strávené u vody. 

   

Propozice Ligy mistrů

Tyto závody jsou uzavřené. Závodit mohou jen osoby, které se dokázaly na našem rybníku prosadit v jednotlivých závodech během tohoto roku. Jedná se o první tři závodníky z kteréhokoli závodu (i závody dvojic) včetně hazardů, všichni čtvrtfinalisté benátského krále a prvních dvacet závodníků benátské ligy.

Datum: 26.10.2019       Doba závodu: 7-15 hod.

Startovné: 200kč    

Dva pruty, na každém jeden návazec- položená, plavaná, feeder

Bez nutnosti registrace

  Lovit se bude na dva poločasy. Přestávka (11- 11:30h). Každý závodník si vylosuje pořadí ve kterém si bude vybírat libovolné stanoviště na rybníku. 

Za každý centimetr ulovených ryb se počítá soutěžícímu jeden bod. Do  bodování se v tomto závodě počítají kapři a amuři. Pořadí určuje počet nasbíraných bodů. Zápis do úlovkového lístku provádí pouze rozhodčí.

Tři nejlepší poháry, finanční ceny a věcné ceny

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Protesty se podávají u hlavního pořadatele (100kč) nejpozději do patnácti minut po ukončení závodu. Dravci i ostatní ryby musí být neprodleně po změření puštěny zpět do vody. Je zakázáno účelově lovit dravce (přívlač, živá rybka aj.). Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zaseknuté v řádné době lovu. Tyto ryby je možno zdolat i po ukončení doby lovu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovků.

 

Tel: 777699147                                                    www.rybnikbenatky.cz

Propozice "24" dvojic

 Propozice rybářských závodů – „24“ hodinovka dvojic

Datum: 13.– 14.7.2019    Start závodu: 13.7.2019 v 18.00 hodin

Losování sektorů: 13.7.2019 v 17.00 hodin. Losuje se pořadí, ve kterém si týmy vyberou lovné místo. Vybrané místo zůstává týmu po celou dobu trvání závodu.

Startovné: 2000 Kč/tým.                                                     

Registrace probíhá od teď na Rybníku Benátky, SMS, nebo po telefonické domluvě. Startovné. Minimální počet týmů je 10, maximální 15

Jeden závodník loví na jeden prut-  položená, plavaná, feeder (jeden háček, jeden návazec). V případě, že v týmu bude pouze jedna osoba, může lovit na dva pruty.

Pořadí určuje součet hmotností všech ulovených kaprů a amurů. Váží se pouze kapr a amur. Zápis do úlovkového lístku provádí pouze rozhodčí. Zvláštní kategorií bude nejtěžší kapr. Po zapsání úlovku rozhodčí podepíše úlovkový lístek závodníkovi a závodník je povinen podepsat rozhodčímu jeho sumář s tímto úlovkem.

Finanční obnos pro první tři závodníky a prémii za nejtěžší rybu dle počtu startujících.

Pro první tři týmy poháry 

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Loví se na háčky bez protihrotů. Ryba chycená mimo oblast hlavy (podseknutá) se nepočítá. Za lehké porušení pravidel budou závodníci napomenuti. Při opakovaném porušení pravidel pořadatel vyřadí závodníky ze závodu bez nároku na vrácení startovného.  vážnějším porušení pravidel má pořadatel právo vyřadit závodníky okamžitě bez nároku na vrácení startovného.  Protesty se podávají u hlavního pořadatele (300kč) do pěti minut po ukončení závodu. Dravci a ostatní ryby musí být neprodleně puštěny zpět do vody. Pokud je v týmu pouze jedna osoba, při opuštění sektoru musí vytáhnout obě montáže z vody. Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zaseklé v řádné době lovu a zdolané nejpozději do 15 minut po ukončení závodu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovků, cca v 19:00 hod

Loví se bez přestávky. Množství krmení není omezeno. Nesmí se krmit syrovými obilninami (nutno předem namočit, nebo uvařit). Krmit se smí jen v čase závodu. Při opuštění stanoviště oboumi závodníky jsou povinni stáhnout udice.

V ceně startovného bude pro každého závodníka 2xpivo, 2xkafe, klobása v nedeli na snídani, gulášovka na oběd

 

 

 Jméno:                                                     info o zaplacení:

1.Tomáš Horyna +   ???                               Ne

2.Tomáš Huser + Břeťa Vicher                      Ano

3. Roman Drastich + Petr Kršňák                  Ano 

4. Michal Sušina + Rudolf Baránka                Ano

5. René Valečko + Karel Valečko                   Ano 

6. Kamil Michalík + David Taube                   Ano 

7. Michal Navrátil + David Bačák                  Ano 

8. Martin Jankovič + Mirek Kniezek              Ano 

9. Otisk + Stančík                                      Ano ?

10. Tomáš Tichý +                                      Ne

 11. Ondra Birtek                                        Účet?

12. Stanislav Janík                                      Ano 

13. Tonda Hrčák + ................                    Ano 

14. Radim Novák + Jakub Tomis                  700kč

15. Jakub Klímek + Jan Tesařík                   1000kč

Závody v roce 2019

První jarní závod            30.3.2019

Půldenní závod jednotlivců na jeden prut. Kapr, Amur, Lín, Cejn

 

Jarní blinker                  12.4.2019

Závod jednotlivců v lovu dravců na umělé nástrahy

 

Květnový závod              11.5.2019

Půldenní závod jednotlivců na jeden prut. Kapr, Amur

 

Mistrák                          8.6.2019 

Půldenní závod jednotlivců na jeden prut. Všechny druhy ryb

 

"24" dvojic                    13.-14.7.2019

Dvacetičtyřhodinový závod dvojic. Kapr, Amur

 

Eliminačka "24"             2.-3.8.2019

Dvacetičtyřhodinový vyřazovací závod jednotlivců. Kapr, Amur

 

Noční "12"                    7.-8.9.2019

Dvanácti hodinový závod jednotlivců. Kapr, Amur

 

Kaprový závod              28.9.2019

Půldenní závod jednotlivců na jeden prut. Kapr, Amur

 

Podzimní blinker           4.10.2019

Závod jednotlivců v lovu dravců na umělé nástrahy

 

Liga mistrů                   26.10.2019

Závod vítězů jednotlivých závodů sezóny 2019. Kapr, Amur

 

Benátský král               od 1.4.2019

Vyřazovací závod jednotlivců proti sobě

Propozice Noční "12"

 Propozice rybářských závodů – Noční „12“

Datum: 7.- 8.9.2019    Start závodu: 1.9.2018 ve 20.00 hodin

Losování sektorů: 7.9.2019 v 18.30 hodin

Startovné: 500kč                                                     

Registrace na Rybníku Benátky nebo po telefonické domluvě. Startovné musí být uhrazeno předem. Maximální počet závodníků- 30

Jeden závodník loví na dva pruty-  položená, plavaná, feeder (jeden háček, jeden návazec). Loví jednotlivci. V případě zájmu je možnost na jedno losování umístit dvě osoby vedle sebe.

Pořadí určuje součet hmotností všech ulovených kaprů a amurů. Váží se pouze kapr a amur. Zápis do úlovkového lístku provádí pouze rozhodčí. Zvláštní kategorií bude nejtěžší kapr. Po zapsání úlovku rozhodčí podepíše úlovkový lístek závodníkovi a závodník je povinen podepsat rozhodčímu jeho sumář s tímto úlovkem.

Finanční obnos pro první tři závodníky a prémii za nejtěžší rybu dle počtu startujících.

Dále poháry pro první tři závodníky

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Za lehké porušení pravidel budou závodníci napomenuti. Při opakovaném porušení pravidel pořadatel vyřadí závodníky ze závodu bez nároku na vrácení startovného. Při vážnějším porušení pravidel má pořadatel právo vyřadit závodníky okamžitě bez nároku na vrácení startovného.  Protesty se podávají u hlavního pořadatele (100kč) do patnácti minut po ukončení závodu. Dravci a ostatní ryby musí být neprodleně puštěny zpět do vody. Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zdolané (podebrané v podběráku) v řádné době lovu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovků, cca v 9:00 hod

Loví se bez přestávky. Množství krmení není omezeno. Nesmí se krmit syrovými obilninami (nutno předem namočit, nebo uvařit). Krmit se smí jen v čase závodu. Při opuštění stanoviště je závodník povinnen stáhnout udice.

Počet lovných míst je omezen na 30. Přihlášení závodníci mají přednost před běžně příchozími v den závodu. Při plné registraci bude rozhodovat pořadí při přihlášení a samozřejmě úhrada startovného. Jistotu startu mají pouze závodníci, kteří jsou přihlášení a mají zaplacené startovné

 

Přihlášení závodníci:

 

Jméno:                                                       info o zaplacení:

1. René Valečko                                           Ano

 2. Karel Valečko                                           Ne

 3. Marian Miko                                            Ano  

4. Filip Holubek                                             Ne

5. Lukáš Holubek                                          Ne

6. Markéta Tomčíková                                    Ano

7. Jiří Schneider                                            Ne

8. Michal Jarek                                              Ne

9. Zdeněk Ruský                                           Ano

10. Kamil Mihalík                                           Ano

11. Lukáš Marek                                            Ne

12. Jakub Štůsek                                            Ne

13. Vít Vrbica                                                 Ne

14. Libor Hajduk                                             Ne

15. Adam Hudeček                                          Ne

16. Michal Horáček                                         Ne

Ranking English Bookmakers Artbetting.net
Ламперия от ЕМСИЕН-3
Дюшеме от emsien3.com
Color I Color II Color III