Menu

http://rybnikbenatky.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/uvodni.rybnik1gk-is-87.jpglink

Content

Rybník Hulvacké Benátky

Novoveská 215/2, Ostrava- Nová Ves

Jedná se o soukromý rybářský revír s rozlohou cca. 0,9 ha, který do roku 2013 využíval český rybářský svaz a byl znám pod názvem - revír Odra 2b. Rybník se nachází v obci Nová ves, blízko zastávky Vodárna, je tudíž velmi dobře dostupný jak automobilem tak MHD.
Rybník "Benátky" se řadí mezi soukromé mimopstruhové rybářské revíry podporující sportovní rybolov v Moravskoslezském kraji. V našich vodách narazíte na mnoho druhů ryb všech velikostí včetně trofejních kusů. Vysazuje se především kapr, amur, lín. Na své si příjdou i lovci dravců. Vysazen byl Candát, Štika, Viza Velká a Jeseter Sibiřský. Charakter rybníku podporuje aktivní rybolov, kdy se u vody nemusíte nudit a máte šanci i na pěkné úlovky. Osádku rybníku tvoří i "bílá ryba" a proto je zde ideální prostředí pro drobné zájmové skupiny, trénink závodníků a rodiče s dětmi.

Rybaření preferujeme formou "chyť a pusť" s důrazem na šetrné zacházení s ulovenými rybami. V případě zájmu je možné si rybu ponechat podle pravidel uvedených v rybářském řádu. S ohledem na Vaše požadavky a přání je možné zajistit půjčení rybářského náčiní – rybářských prutů, rozměrného podběráku a podložky pod ulovené ryby. V prostoru klubovny naleznete prodejnu rybářských potřeb - háčky bez protihrotu, vlasce, krmení apod. Kolem rybníka je pro rybáře připraveno cca 30 míst k sezení, příjemné prostředí a lehké občerstvení.

Na rybníku je možno realizovat i soukromé oslavy, firemní akce, soukromé rybářské závody.

Celoroční lov dravců

Ranking English Bookmakers Artbetting.net
Ламперия от ЕМСИЕН-3
Дюшеме от emsien3.com
Color I Color II Color III