Menu

http://rybnikbenatky.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/uvodni.rybnik1gk-is-87.jpglink

Content

Propozice- podzimní Benátský blinker

Podzimní Benátský blinkr

Rybářské závody- Soutěž jednotlivců v lovu dravců na umělé nástrahy

Datum: 27.11.2021      Doba závodu: Od 8:00. Los v 11:00. Doba lovu cca. 180 minut

Startovné: 300 kč     Jeden prut, jeden návazec, jeden kus nástrahy

Lovit se bude cca180 minut. Losovat se bude dle času a datumu přihlášení do soutěže. Bude vymezeno tolik sektorů, kolik bude závodníků (Max. 20ks). Lovící se přesunou na pozice dle vylosovaného čísla. Sektory se budou měnit posunem doprava po x minutách, podle počtu závodníků.

Za každý centimetr ulovených ryb se počítá soutěžícímu jeden bod. Pořadí určuje počet nasbíraných bodů. Počítají se - Štika, Sumec, Bolen, Candát, okoun. Za každý nový výše jmenovaný druh se připíše padesát extra bodů. Zápis do úlovkového lístku provádí pouze rozhodčí.

Ceny: Finanční hotovost a poháry pro první tři závodníky

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Hačky nástrah mohou mít protihroty. Veškeré nátrahy mimo twistery a smáčky musí být vybaveny kevlarovou nebo wolframovou šňůrou, popř. lankem (možno i hrubý fluorocarbon). Protesty se podávají u hlavního pořadatele (100kč) do patnácti minut po ukončení závodu. Dravci i ostatní ryby musí být neprodleně po změření puštěny zpět do vody. Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zaseknuté v řádné době lovu. Tyto ryby je možno zdolat i po ukončení doby lovu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovky.

 

 

 

Tel. 777699147                                            www.rybnikbenatky.cz

Ranking English Bookmakers Artbetting.net
Ламперия от ЕМСИЕН-3
Дюшеме от emsien3.com
Color I Color II Color III