Menu

http://rybnikbenatky.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/uvodni.rybnik1gk-is-87.jpglink

Content

Propozice- Dětské rybářské závody

Rybářské závody- Dětské závody

Datum: 1.8.2020        Doba závodu: 8:00-14:00hod. Losování po sedmé hodině

Startovné: Zdarma (dobrovolné)   Jeden prut, jeden návazec- položená, plavaná, feeder

Prosíme o registraci předem pomocí SMS na tel. 730517139 nebo 777699147, ať si můžem pro každého připravit dárek a účastnickou medaili.

Do dvanácti let je dítě nebo skupina dětí povina mít doprovod osoby starší osmnácti let. Vstup do areálu je na vlastní nebezpečí a pořadatel není odpovědný za děti. Za všechny děti jsou odpovědny jejich rodiče nebo jejich doprovod. Loví pouze děti do patnácti let. Pomoc dětem jen při podebírání, nebo komplikovaném zdolávání. Vnadění, stražení, nahazování a manipulaci s prutem smí provádět pouze děti za DROBNÉ asistence v závislosti na věku dítěte.

Lovit se bude na dva poločasy. Přestávka 10.00- 11.00  Místa se nestřídají

Za každou ulovenou rybu bude soutěžícímu připsán jeden bod. Za uloveného lína body dva. Za uloveného kapra, amura a štiku body tři. Pořadí určuje počet nasbíraných bodů. Zápis do úlovkového lístku provádí pouze rozhodčí.

Poháry pro první tři závodníky v kategoriích dívky, chlapci do devíti a patnácti let. Účastnickou medaili pro každého předem přihlášeného závodníka.

Dále věcné ceny dle možností pořadatelů a štědrosti sponzorů.

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Ryby musí po ulovení umístěné na podložku a neprodleně po zapsání puštěny zpět do vody. Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zaseknuté v řádné době lovu. Tyto ryby je možno zdolat i po ukončení doby lovu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovků, cca ve 15:00 hod

Počet lovných míst je omezen na 50. Přihlášení závodníci mají přednost před běžně příchozími v den závodu. 

Propozice Ligy mistrů

Tyto závody jsou uzavřené. Závodit mohou jen osoby, které se dokázaly na našem rybníku prosadit v jednotlivých závodech během tohoto roku. Jedná se o první tři závodníky z kteréhokoli závodu (i závody dvojic) včetně hazardů, všichni čtvrtfinalisté benátského krále a prvních dvacet závodníků benátské ligy.

Datum: bude upřesněn       Doba závodu: 7-15 hod.

Startovné: 200kč    

Dva pruty, na každém jeden návazec- položená, plavaná, feeder

Bez nutnosti registrace

  Lovit se bude na dva poločasy. Přestávka (11- 11:30h). Každý závodník si vylosuje pořadí ve kterém si bude vybírat libovolné stanoviště na rybníku. 

Za každý centimetr ulovených ryb se počítá soutěžícímu jeden bod. Do  bodování se v tomto závodě počítají kapři a amuři. Pořadí určuje počet nasbíraných bodů. Zápis do úlovkového lístku provádí rozhodčí nebo soused. Ostatní můžou dle libosti měření kontrolovat.

Tři nejlepší poháry, finanční ceny a poukazy na zboží značky Evolution Fishing

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Protesty se podávají u hlavního pořadatele (100kč) nejpozději do patnácti minut po ukončení závodu. Dravci i ostatní ryby musí být neprodleně po změření puštěny zpět do vody. Je zakázáno účelově lovit dravce (přívlač, živá rybka aj.). Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zaseknuté v řádné době lovu. Tyto ryby je možno zdolat i po ukončení doby lovu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovků.

 Nominovaní:

Propozice "24" týmů

 Propozice rybářských závodů – „24“ hodinovka týmů

Datum: 10.– 11.7.2020    Start závodu: 10.7.2020 v 19.00 hodin

Losování sektorů: 10.7.2020 v 18.00 hodin. Losuje se pořadí, ve kterém si týmy vyberou lovné místo. Vybrané místo zůstává týmu po celou dobu trvání závodu.

Startovné: 2000 Kč/tým.                                                     

Registrace již probíhá na Rybníku Benátky, SMS, nebo po telefonické domluvě. Startovné musí být uhrazeno na účet 2901184133/2010 se zprávou pro příjemce 24 a jméno týmu nejpozději do 5.7.2020. Počet týmů je stanoven na 15. V případě, že se závod nepodaří naplnit, může být zrušen. V tomto případě se vrací startovné v plné výši.

Jeden závodník loví na jeden prut-  položená, plavaná, feeder (jeden háček, jeden návazec). V případě, že v týmu bude pouze jedna osoba, může lovit na dva pruty. Lov z hladiny a zig-rig zakázán. Max. délka návazce 25cm. 

Pořadí určuje součet hmotností všech ulovených kaprů a amurů těžších než 3kg váženo včetně vážícího saku. Zápis do úlovkového lístku provádí pouze rozhodčí. Zvláštní kategorií bude nejtěžší kapr. Po zapsání úlovku rozhodčí podepíše úlovkový lístek závodníkovi a závodník je povinen podepsat rozhodčímu jeho sumář s tímto úlovkem.

Finanční obnos pro první tři závodníky a prémii za nejtěžšího kapra dle počtu startujících.

Poukazy na nákub návnad a nástrah značky Evolution Fishing

Pro první tři týmy poháry 

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Loví se na háčky bez protihrotů. Ryba chycená mimo oblast hlavy (podseknutá) se nepočítá. Za lehké porušení pravidel budou závodníci napomenuti, vyžším stupněm bude odečet nejtěžší, nebo první ulovené ryby. Při opakovaném porušení pravidel pořadatel vyřadí závodníky ze závodu bez nároku na vrácení startovného.  Při vážnějším porušení pravidel má pořadatel právo vyřadit závodníky okamžitě bez nároku na vrácení startovného.  Protesty se podávají u hlavního pořadatele (300kč) do pěti minut po ukončení závodu. Dravci a ostatní ryby musí být neprodleně puštěny zpět do vody. Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zaseklé v řádné době lovu a zdolané nejpozději do 15 minut po ukončení závodu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovků, cca v 19:00 hod

Loví se bez přestávky. Množství krmení není omezeno. Nesmí se krmit syrovými obilninami (nutno předem namočit, nebo uvařit). Krmit se smí jen v čase závodu. 

V ceně startovného pro každého závodníka 2xpivo, 2xkafe, 2xobčerstvení (klobása, guláš, apod. dle možnosti pořadatele)

 Zápis do startovní listiny proběhne až po připsání startovného na účet 2901184133/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno týmu, jména startujících a heslo "24 dvojic". Platbu je možno složit hotově u správce.

 

 Jméno:                                                     info o zaplacení:

1. David Bačák, Václav Formánek

2. CT Neserme se

 3. Katka Jelínková, Nika Koláčková

4. Rajča Roman

5. Milan Kania, Evka Balonová

6. Filip Holubek, Lukáš Holubek - Prajsz Carp Team

7. Burdis Jiřík. Burdis team

8. Mirek Pacholík, Marsi- Pacholíkovi

9. Antonín Burger, Richard Nouzák- RyTo

10. Glumbik Martin, Bindač Lumír

11. Birtek Ondra, Magdolen Patrik

12. Nedopil Jakub

13. Martin Jankovič, Miroslav Kniezek

14. Tomáš Tichý

Akce v roce 2020

Jarní blinker                  29.5.2020

Závod jednotlivců v lovu dravců na umělé nástrahy

 

První jarní závod            31.5.2020

Půldenní závod jednotlivců na jeden prut. Kapr, Amur na váhu

 

Dubnový závod              termín se připravuje

Půldenní závod jednotlivců na jeden prut. Kapr, Amur

 

Mistrák                          14.6.2020 

Půldenní závod jednotlivců na jeden prut. Měří se kapr, amur, lín, cejn, karas

 

"24" dvojic                    10.-11.7.2020

Dvacetičtyřhodinový závod dvojic. Kapr, Amur

 

Eliminačka "24"             21.-22.8.2020

Dvacetičtyřhodinový vyřazovací závod jednotlivců. Kapr, Amur

 

Noční "12"                    29.-30.8.2020

Dvanácti hodinový závod jednotlivců. Kapr, Amur

 

Podzimní blinker           4.9.2020

Závod jednotlivců v lovu dravců na umělé nástrahy

 

Kaprový závod              5.9.2020

Půldenní závod jednotlivců na jeden prut. Kapr, Amur

 

Liga mistrů                   termín bude upřesněn

Závod vítězů jednotlivých závodů sezóny 2020. Kapr, Amur

 

Benátský král               od 1.4.2019

Vyřazovací závod jednotlivců proti sobě

Propozice Noční "12"

 Propozice rybářských závodů – Noční „12“

Datum: 29.- 30.8.2020    Start závodu: 29.8.2020 ve 20.00 hodin

Losování sektorů: 29.8.2020 v 19.00 hodin

Startovné: 500kč musí být uhrazeno nejpozději do  23.8. na níže uvedený účet                                                  

Jeden závodník loví na dva pruty-  položená, plavaná, feeder (jeden háček, jeden návazec). Loví jednotlivci. V případě zájmu je možnost na jedno losování umístit dvě osoby vedle sebe.

Pořadí určuje součet hmotností všech ulovených kaprů a amurů. Váží se pouze kapr a amur. Zápis do úlovkového lístku provádí pouze rozhodčí. Zvláštní kategorií bude nejtěžší kapr. Po zapsání úlovku rozhodčí podepíše úlovkový lístek závodníkovi a závodník je povinen podepsat rozhodčímu jeho sumář s tímto úlovkem. 

Finanční obnos pro první tři závodníky a prémii za nejtěžší rybu dle počtu startujících.

Dále poháry pro první tři závodníky a poukazy na zboží značky Evolution Fishing 

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Za lehké porušení pravidel budou závodníci napomenuti. Při opakovaném porušení pravidel pořadatel vyřadí závodníky ze závodu bez nároku na vrácení startovného. Při vážnějším porušení pravidel má pořadatel právo vyřadit závodníky okamžitě bez nároku na vrácení startovného.  Protesty se podávají u hlavního pořadatele (100kč) do patnácti minut po ukončení závodu. Dravci a ostatní ryby musí být neprodleně puštěny zpět do vody. Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zdolané (podebrané v podběráku) v řádné době lovu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovků, cca v 9:00 hod

Loví se bez přestávky. Množství krmení není omezeno. Nesmí se krmit syrovými obilninami (nutno předem namočit, nebo uvařit). Krmit se smí jen v čase závodu. Lov z hladiny a zig-rig zakázán. Maximální délka návazce 40cm.

Zápis do startovní listiny proběhne až po připsání startovného na účet 2901184133/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno týmu a jméno startujícího 

Přihlášení závodníci:

Jméno:                                                       info o zaplacení:

 

Ranking English Bookmakers Artbetting.net
Ламперия от ЕМСИЕН-3
Дюшеме от emsien3.com
Color I Color II Color III