Menu

http://rybnikbenatky.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/uvodni.rybnik1gk-is-87.jpglink

Content

Propozice- eliminačka "24"

Propozice rybářských závodů – Eliminačka „24“

Datum: 21.-22.8.2020                 Start závodu: 19.00 hodin                Startovné:500kč

Losování sektorů proběhne v 18.00 hodin. Losuje se pouze pořadí, ve kterém si závodník vybere libovolný sektor na rybníku. Vybrané místo už nelze v průběhu závodu měnit.  Maximální počet účastníků je 35.

Zápis do startovní listiny proběhne až po připsání startovného na účet 2901184133/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno týmu, jména startujících a heslo eliminačka.

Jeden závodník loví na dva pruty-  položená, plavaná, feeder (jeden háček, jeden návazec). Loví jednotlivci.

Pořadí určuje součet hmotností všech ulovených kaprů a amurů. Váží se pouze kapr a amur. Rybu váží rozhodčí, který rybu zváží a vlastnoručně podepíše. Nepodepsaná ryba se do soutěže nepočítá!!! Lovit se bude od 19:00 do 6:00, kdy bude 30 min pauza pro zhodnocení výsledků. Závodníci, kteří nebudou mít ulovenou bodovanou rybu budou ze soutěže vyřazeni. Zbylým závodníkům se bude dosažené skóre dělit dvěma. V 6:30h lov pokračuje a každou hodinu se budou vyřazovat  závodníci, kteří mají nejmenší ulovenou váhu až do 17:00. Zde budou již v soutěži pokračovat jen tři nejlepší. Zde se skóre opět vydělí dvěma a v 17:30 začne „finále“, které bude trvat do 19:30. Poté se vyhlásí vítězové a nastane volná zábava. Všichni závodníci, kteří vypadnou v základním kole nebo budou vyřazeni během hodinových eliminací musí okamžitě ukončit lov a opustit sektor!!!  

Garantované ceny: 1.místo  4000kč, 2.místo  3000kč, 3.místo 2000kč 

V případě slušné naplněnosti závodu i poukazy na nákup výrobků Evolution fishing

Dále poháry pro první tři závodníky 

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Za lehké porušení pravidel budou závodníci napomenuti. Při opakovaném porušení pravidel pořadatel vyřadí závodníky ze závodu bez nároku na vrácení startovného. Při vážnějším porušení pravidel má pořadatel právo vyřadit závodníky okamžitě bez nároku na vrácení startovného.  Protesty se podávají u hlavního pořadatele (200kč) do patnácti minut po ukončení závodu. Dravci a ostatní ryby musí být neprodleně puštěny zpět do vody. Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zaseklé v řádné době lovu a zdolané do patnácti minut po ukončení závodu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovků. Množství krmení není omezeno. Nesmí se krmit syrovými obilninami (nutno předem namočit, nebo uvařit). Krmit se smí jen v čase závodu. Je zakázáno lovit z hladiny nebo metodou zig-rig. max. délka návazců je 25cm.

 Zápis do startovní listiny proběhne až po připsání startovného na účet 2901184133/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno týmu, jména startujících a heslo "24 dvojic". Platbu je možno složit hotově u správce.

Přihlášení závodníci:

 

Jméno:                                                       info o zaplacení:

1. Glumbik 

2. Navrátil Michal

3. Lemesani 

4. Břetislav Vicher

5. Jelínková Katka

6. Tomáš Žídek

7. René Valečko

8. Bindač Lumír

9. Kateřina Škývarová

10. Tomáš Dvorský

11. Mirek Pacholík

12. Marsi

13. Radim Kasalík

14. Tonda Burger

15. Jakub Tomis

16. Daniela Materová

17. Jakub Štůsek        NE

18. Karel Valečko        NE

19. Patrik Magdolen     NE

Ranking English Bookmakers Artbetting.net
Ламперия от ЕМСИЕН-3
Дюшеме от emsien3.com
Color I Color II Color III