Menu

http://rybnikbenatky.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/uvodni.rybnik1gk-is-87.jpglink

Content

Propozice Ligy mistrů

Tyto závody jsou uzavřené. Závodit mohou jen osoby, které se dokázaly na našem rybníku prosadit na jednotlivých závodech během tohoto roku. Jedná se o první tři závodníky z každého závodu (i závody dvojic), všichni čtvrtfinalisté benátského krále a prvních dvacet závodníků benátské ligy.

Datum: 27.10.2018       Doba závodu: 7-15 hod.

Startovné: 200kč    

Jeden prut, jeden návazec- položená, plavaná, feeder?

Prosím účastníky, aby účast potvrdili na telefonu 777699147 nebo na přes FB. Lovit se bude na dva poločasy. Přestávka (11- 12h). Každý závodník si vylosuje dvě stanoviště. Na těchto stanovištích se může střídat dle své libosti.

Za každý centimetr ulovených ryb se počítá soutěžícímu jeden bod. Do  bodování se v tomto závodě počítají kapři a amuři. Pořadí určuje počet nasbíraných bodů. Zápis do úlovkového lístku provádí pouze rozhodčí.

Lovící budou odměnění pamětní medailí, tři nejlepší poháry a věcnými cenami.

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Protesty se podávají u hlavního pořadatele (100kč) do patnácti minut po ukončení závodu. Dravci i ostatní ryby musí být neprodleně po změření puštěny zpět do vody. Je zakázáno účelově lovit dravce (přívlač, živá rybka aj.). Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zaseknuté v řádné době lovu. Tyto ryby je možno zdolat i po ukončení doby lovu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovků.

Počet lovných míst je omezen na 60. Přihlášení závodníci mají přednost před běžně příchozími v den závodu. Při plné registraci bude rozhodovat pořadí při přihlášení a samozřejmě úhrada startovného. Jistotu startu mají pouze závodníci, kteří jsou přihlášení a mají zaplacené startovné

Přihlášení závodníci:

Jméno:                                                       info o zaplacení:

Tel: 777699147                                                    www.rybnikbenatky.cz

Ranking English Bookmakers Artbetting.net
Ламперия от ЕМСИЕН-3
Дюшеме от emsien3.com
Color I Color II Color III