Menu

http://rybnikbenatky.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/uvodni.rybnik1gk-is-87.jpglink

Content

Propozice- Dětské rybářské závody

Rybářské závody- Dětské závody

Datum: 1.8.2020        Doba závodu: 8:00-14:00hod. Losování po sedmé hodině

Startovné: Zdarma (dobrovolné)   Jeden prut, jeden návazec- položená, plavaná, feeder

Prosíme o registraci předem pomocí SMS na tel. 730517139 nebo 777699147, ať si můžem pro každého připravit dárek a účastnickou medaili.

Do dvanácti let je dítě nebo skupina dětí povina mít doprovod osoby starší osmnácti let. Vstup do areálu je na vlastní nebezpečí a pořadatel není odpovědný za děti. Za všechny děti jsou odpovědny jejich rodiče nebo jejich doprovod. Loví pouze děti do patnácti let. Pomoc dětem jen při podebírání, nebo komplikovaném zdolávání. Vnadění, stražení, nahazování a manipulaci s prutem smí provádět pouze děti za DROBNÉ asistence v závislosti na věku dítěte.

Lovit se bude na dva poločasy. Přestávka 10.00- 11.00  Místa se nestřídají

Za každou ulovenou rybu bude soutěžícímu připsán jeden bod. Za uloveného lína body dva. Za uloveného kapra, amura a štiku body tři. Pořadí určuje počet nasbíraných bodů. Zápis do úlovkového lístku provádí pouze rozhodčí.

Poháry pro první tři závodníky v kategoriích dívky, chlapci do devíti a patnácti let. Účastnickou medaili pro každého předem přihlášeného závodníka.

Dále věcné ceny dle možností pořadatelů a štědrosti sponzorů.

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Ryby musí po ulovení umístěné na podložku a neprodleně po zapsání puštěny zpět do vody. Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zaseknuté v řádné době lovu. Tyto ryby je možno zdolat i po ukončení doby lovu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovků, cca ve 15:00 hod

Počet lovných míst je omezen na 50. Přihlášení závodníci mají přednost před běžně příchozími v den závodu. 

Ranking English Bookmakers Artbetting.net
Ламперия от ЕМСИЕН-3
Дюшеме от emsien3.com
Color I Color II Color III