Menu

http://rybnikbenatky.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/uvodni.rybnik1gk-is-87.jpglink

Content

Propozice- Dětské rybářské závody

Rybářské závody- Dětské závody

Datum: 1.8.2020        Doba závodu: 8:00-14:00hod. Losování v 7:00

Startovné: Zdarma     Jeden prut, jeden návazec- položená, plavaná, feeder

Prosíme o registraci předem pomocí SMS na tel. 730517139 nebo 777699147, ať si můžem pro každého připravit dárek a účastnickou medaili.

Do dvanácti let je dítě nebo skupina dětí povina mít doprovod osoby starší osmnácti let. Vstup do areálu je na vlastní nebezpečí a pořadatel není odpovědný za děti. Za všechny děti jsou odpovědny jejich rodiče nebo jejich doprovod. Loví pouze děti. Pomoc dětem jen při podebírání, nebo komplikovaném zdolávání. Vnadění, stražení, nahazování a manipulaci s prutem smí provádět pouze děti.

Lovit se bude na dva poločasy. Přestávka 10.00- 11.00  Místa se nestřídají

Za každou ulovenou rybu bude soutěžícímu připsán jeden bod. Za uloveného kapra, amura a štiku body dva. Pořadí určuje počet nasbíraných bodů. Zápis do úlovkového lístku provádí pouze rozhodčí.

Poháry pro první tři závodníky a za největšího kapra a amura. Účastnickou medaili pro každého předem přihlášeného závodníka.

Dále věcné ceny dle možností pořadatelů a štědrosti sponzorů.

Bohatá tombola!

Lovící je povinen řídit se místním rybářským řádem a místními pravidly. Ryby musí po ulovení umístěné na podložku a neprodleně po zapsání puštěny zpět do vody. Po ukončení lovu závodník odevzdává úlovkový lístek pořadateli. Počítají se pouze ryby zaseknuté v řádné době lovu. Tyto ryby je možno zdolat i po ukončení doby lovu. Vyhlášení výsledků bude okamžitě po sečtení všech úlovků, cca ve 15:00 hod

Počet lovných míst je omezen na 70. Přihlášení závodníci mají přednost před běžně příchozími v den závodu. 

Ranking English Bookmakers Artbetting.net
Ламперия от ЕМСИЕН-3
Дюшеме от emsien3.com
Color I Color II Color III